OINF-CLUB
Գլխավոր
Մուտք
Գրանցվել
Երեքշաբթի, 20.11.2018, 19:13Ողջունում եմ ձեզ հյուր | RSS
Հասցեի մենյու

Բաժիններ
Հայտարարություններ [13]
Շնորհավորանքներ [11]
Մարզային օլիմպիադա ինֆորմատիկայից [7]
Ամառային գավաթ-2010 [15]
Օլիմպիադա ինֆորմատիկայից` նվիրված ակումբի հիմնադրման մեկ ամյակին [5]
Մրցույթներ և օլիմպիադաներ [73]
Խնդիրների վերլուծություններ [9]
Ամառային գավաթ-2012 [0]

Մինի-չատ
200

Վիճակագրություն
Օնլայն 1
Հյուրեր 1
Օգտվողներ 0

1.  Թամարա Հովհաննիսյան          ԳՊՄԻ

2.  Նարեկ Փահլևանյան                  ԳՊՄԻ

3.   Աննա Ղազարյան                     ԳՊՄԻ

4.   Նարինե Ասատրյան                 ԳՊՄԻ

5.   Անահիտ Դանիելյան                ԳՊՄԻ

6.   Արևիկ Առաքելյան                    ԳՊՄԻ

7.   Տաթևիկ Մկրտչյան                   ԳՊՄԻ

8.   Սյուզաննա Կռունկյան             ԳՊՄԻ

9.   Աիդա Կիրակոսյան                  ԳՊՄԻ

10. Գոհար Ենոքյան                       ԳՊՄԻ 

11. Արամ Հովհաննիսյան              Գյումրու թիվ 7 դպրոց

12. Տիգրան Բարսեղյան                ՀՊՃՀ ԳՄ

13. Արզին Նիկոլյան                       ՀՊՃՀ ԳՄ

14. Էդվարդ Խաչատրյան               ԵԿՏԱ ԳՄ 

15. Արա Խաչատրյան                     ՀՊՃՀ ԳՄ 

16. Շահեն Գրիգորյան                   ՀՊՃՀ ԳՄ

17. Արփինե Միքայելյան                ԳՏՏԿ

18. Լուսինե Թահմազյան                ԳՏՏԿ

19. Արթուր Հովհաննիսյան             ԳՏՏԿ

20. Դավիթ Ջուլհակյան                   ՀՊՃՀ ԳՄ

21. Ռազմիկ Հովհաննիսյան            ՀՊՃՀ ԳՄ

22. Համլետ Պետրոսյան                 Գյումրու թիվ 7 դպրոց

23. Վլադիմիր Գրիգորյան               ԳՊՄԻ

24. Անի Գրիգորյան                         ԳՊՄԻ

25. Սերյոժա Պետրոսյան                ԳՊՄԻ

26. Ակադեմիական վարժարանի թիմ

27. Կարեն Դարբինյան                    ԵԿՏԱ ԳՄ 

28. Անի Քաշանյան                          ԵԿՏԱ ԳՄ 

29. Հասմիկ Սուքիասյան                 ԵԿՏԱ ԳՄ 

30. Մարիամ Քեշիշյան                     ԵԿՏԱ ԳՄ 

31. Աստղիկ Ադամյան                      ԵԿՏԱ ԳՄ 

32. Գառնիկ Անտոնյան                    ԵԿՏԱ ԳՄ 

33. Կառլեն Ղազարյան                    ԳՊՄԻ

34. Վոլոդյա Սարգսյան                     ԵԿՏԱ ԳՄ 

35. Մարինե Բադալյան                     ԳՊՄԻ

36. Մարգարիտա Ղռոյան                 ԳՊՄԻ

37. Ամալյա Գյոդակյան                     ԳՊՄԻ

38. Գայանե Հարությունյան           ՎՊՄԻ

39. Անուշ Թորոսյան                       Վանաձորի թիվ 19 դպրոց 

40. Արման Գևորգյան                      Գյումրու թիվ 17 դպրոց

41. Անի Համբարձումյան                 Վանաձորի թիվ 10 ավագ դպրոց

42. Լիլիթ Սահակյան                       ՎՊՄԻ

43. Աշոտ Կարապետյան                   ԵՊՀ

44. Արթուր Գասպարյան                   Գյումրու թիվ 7 դպրոց

45. Գևորգ Մուշյան                            ԵՊՀ


 

Հարցում
Որ ծրագրավորման լեզուն եք նախընտրում օլիմպիական խնդիրների լուծման համար
Всего ответов: 421

Մուտք

Որոնում

Օրացույց
«  Նոյեմբեր 2018  »
ԵրկԵրքՉրՀնՈւրբՇբԿիր
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Գրանցումների արխիվ

Եղանակը

Կայքի վարկանիշը
счетчик посещений

Система Orphus

Copyright Արամ Հովհաննիսյան © 2018